Audio

Anonimos - Ma Mire


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2013

2013-08-12T14:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Mire" kënduar nga Anonimos.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anonimos i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...