Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Zgjohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

1.Kur me digjte malli
dhembja nuk pushonte
kohe e rende si djalli
ne vetmi kalonte

2.Ne erresire kerkoja
nje dore qe te me shpetonte
vec ne enderr te kisha
endrra me qetesonte

3.Pse kaq shume ti po mundohesh
se hamend se ti po mendohesh
pritja po me vret
nuk dua te jem vet
po per ne nuk ka.

4.Zgjohu mos pusho
eja me gezo
shpirto mos nguro
doren ma shterngo
kurre mos u largo
trupin tim pusho
eja me gezo
vec nje jete eshte kjo.


Antigona Sejdiu - Zgjohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjohu".
3. Video është e këngës "Zgjohu", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0