Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Rexho Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qohu mor rexho dil te thana
darsem tmadhe po tbon nona
qohu rexho qohu djalo
eu qohu sokoli i nanes ooo
se ska nana tjeter ooo

oooohooo
Po vijn krushqit o rreth ni mali
Rexha i vdekur ngrazhd te kalit
qohu rexho qohu djalo
eu qohu ma i miri i nanes oo
sot mo i mir po mdokesh o

oooohooo
ju mor krushqi o hani e pini
neser rexhen ndhe tma shtini
qohu rexho qohu djalo
eu qohu delia i nanes oo
se ma fike deren oNuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Sejdiu - Rexho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rexho".
3. Video është e këngës "Rexho", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0