Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Ah Ti Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me mundon me mungon me beson e me trishton vetem ti ti ti ben me mua si do ti me largon me afron me pak zjarr fal pasion vetem ti ti ti ben me mua si do ti shpirtin tim e merr edhe luan si femi vetem ti ti ti ben me mua si do ti, ti se perkedhel dhe pastaj diku me hedh vetem ti ti ti ben me mua si don ti
Ref: Sa te dua te dua e di ke lind per mua per mua ti oh sa te dua te dua e di ke lind per mua per mua ti 3 her.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Sejdiu - Ah Ti Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Ti Ti".
3. Video është e këngës "Ah Ti Ti", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0