Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - E Imja Shota Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

e dua tangon e dua tangon zemra ime therret
karnevalin brazilian enderr e kam ne jet
dhe flamengo dhe flamengo pa mas me pelqen
sa her qe ate e luaj zemren ma remben
me te vertet qdo valle un e dua
zemer muzikale therret ne mua

refreni:
te gjitha vallet me peqlqejn qe i luan bota
por me shum zemren ma ndez e imja shota (e imja shota e imja shota)(2x)

e dua tangon e dua tangon eni pra te vallzojm
boten ton te bukur rinore edhe me ta zbukurojm


Ky tekst u dërgua nga Fati

Antigona Sejdiu - E Imja Shota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Shota".
3. Video është e këngës "E Imja Shota", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0