Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Si Te Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Në një mbrëmje vere kur hëna na ndriqon,zëri yt i ëmbël sa bukur po jehonnn.

syt e tu plot dashuri,me ëndje me mbashtroj, zemren ç'më ngacmove as qast kur u afrove.(2 her " )

Ohh si te theeem, si te them te dua dua per ata sy seq po digjet shpirti im
(4 her perseritni ket strof )

Në një mbrëmje vere kur hëna na ndriqon,zëri yt i ëmbël sa bukur po jehonnn.

Syt e tu plot dashuri,me ëndje me mbashtroj, zemrën ç'më ngacomveeeee zemrën çma nga ncove, as qast kur u afrove.

Ohh si te theeem, si te them te dua dua per ata sy seq po digjet shpirti im
(4 her)

ritmi pastaj kendoni akoma strofe

ohh si te them, si te them te dua dua per ata sy seq po digjet shpirti im
( 4 her)


Ky tekst u dërgua nga Giuli

Antigona Sejdiu - Si Te Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Te Them".
3. Video është e këngës "Si Te Them", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0