Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Antigona Sejdiu - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Unë Besoj Në Dashuri"
Per rinine timen..
Une ty dhurate te pata hënë
Me premtove Pranvera plot me dashuri
Ishin netet kur si ne pralla
Nje u bëm Qielli Hena Une e Ti
Kalon koha une ty çdo here
Me rrall te shoh..
Kam degjuar tjetra ta fal lumturine..
A je i njejti apo valle nuk po te njoh
Pse ma vodhe dashurine..

Ref..
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
Kur me se shumti kam nevoj per ty
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
Ku jane humbur syte e zi
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
Kur me se shumti kam nevoj per ty
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
A mos po vdes kjo dashuri

Per rinine timen..
Une ty dhurate te pata hënë
Me premtove Pranvera plot me dashuri
Ishin netet kur si ne pralla
Nje u bëm Qielli Hena Une e Ti
Kalon koha une ty çdo here
Me rrall te shoh..
Kam degjuar tjetra ta fal lumturine..
A je i njejti apo valle nuk po te njoh
Pse ma vodhe dashurine..

Ref..x2
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
Kur me se shumti kam nevoj per ty
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
Ku jane humbur syte e zi
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
Kur me se shumti kam nevoj per ty
Ti prap sonte nuk je ketu
Sonte nuk je me mu..
A mos po vdes kjo dashuri...


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet