Më mbaj mend (për 1 muaj)


Antigona Sejdiu - Dhe Nje Dit Kur Sdo Te Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Nje Dit Kur Sdo Te Jem".
3. Video është e këngës "Dhe Nje Dit Kur Sdo Te Jem", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Antigona Sejdiu - Dhe Nje Dit Kur Sdo Te Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"O Sa Mire Po Lun Ne Valle"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00(2)#
shum tu luta edhe ket her
pritem veq edhe ket verë
sa me gzim ket stin e prita
se m'tradhtove nuk e dita

Ref:
lotet syt mi kan qerru
qysh sna lan me u bashku
me mir esht ti mbyll kta sy
se tjetoj ket bot pa ty

(2)#
hallall nuk ta bëj n'Ket jet
me shkatrrove zemren krejt
gabim qe paske pa
rahat n'jet nuk ka met Lan

(Ref)
lotet syt mi kan qerru
qysh sna lan me u bashku
me mir esht ti mbyll kta sy
se tjetoj ket bot pa ty

(2)#
dhe nje dit kur zdo tjem me
ti te vorri mos mem qa
mos i kerko falje zemres
qe dikur e pate vra

(Ref)
lotet syt mi kan qerru
qysh sna lan me u bashku
me mir esht ti mbyll kta sy
se tjetoj ket bot pa ty


Ky tekst u dërgua nga ...
Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet