Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Vaj Vaj Vaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

x2
O qka ka syni qe gjum nuk ka
O qysh me fjet kur ty tkom pa
O qka ka zemra qe spo qetsohet
O rrug spom rrihet nshpi spom shkohet

ref..x4
Vaj Vaj vaj zemra mu ba
Dil niher po du met pa

x2
O qka ka syni qe gjum nuk ka
O qysh me fjet kur ty tkom pa
O qka ka zemra qe spo qetsohet
O rrug spom rrihet nshpi spom shkohet

ref..x6
Vaj Vaj vaj zemra mu ba
Dil niher po du met pa


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011

Antigona Sejdiu - Vaj Vaj Vaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Vaj Vaj".
3. Video është e këngës "Vaj Vaj Vaj", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0