Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - U Treten Enderat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

--U treten endrrat u fik dashuria ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.

Zemren ma lendova kur kuptova se ti shkon.
Fuqine me vete ma more e nuk dita se sme dashuron.
Fuqine me vete ma more e nuk dita se sme dashuron.

--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.
--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.

Zemren ma lendova kur kuptova se ti shkon.
Fuqine me vete ma more e nuk dita se sme dashuron.
Fuqine me vete ma more e nuk dita se sme dashuron.

--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.
--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.

--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.
--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.

--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj. Se me te vertet e dashuroj.
--U treten endrrat u fik dashuria.
Ndodhi ajo qe se prita e tash quditem dhe mendoj.
Se me te vertet e dashuroj.
Se me te vertet e dashuroj.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP

Antigona Sejdiu - U Treten Enderat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Treten Enderat".
3. Video është e këngës "U Treten Enderat", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0