Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Sod E Mora Vesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sod e mora vesh une per ty
seti don meu largu

2x.
Tan kan mushur ty mendjen hallku
me tjter dojn met martuta

2x.
Veq ta dish se mat mir tybe nke me gjet
sa te du un ty ti kto e din vet
jo nuk du me na mar hallku neper goj
une gjall ti me tjter jo nuk e lejoj

2x.
Mos u mashtru ti me vet veten se nuk mundesh mem harru se me mu jekan gjysmene jetes e tash don meu largu

4x.
Veq ta dish se mat mir tybe nke me gjet
sa te du un ty ti kto e din vet
Jo nuk du me na mar hallku neper goj
une gjall ti me tjter jo nuk e lejoj.


Ky tekst u dërgua nga Elaa

Antigona Sejdiu - Sod E Mora Vesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sod E Mora Vesh".
3. Video është e këngës "Sod E Mora Vesh", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0