TEKSTESHQIP

Antigona Sejdiu
Ah Ti Ti
Lyrics

Me mundon me mungon me beson e me trishton vetem ti ti ti ben me mua si do ti me largon me afron me pak zjarr fal pasion vetem ti ti ti ben me mua si do ti shpirtin tim e merr edhe luan si femi vetem ti ti ti ben me mua si do ti, ti se perkedhel dhe pastaj diku me hedh vetem ti ti ti ben me mua si don ti
Ref: Sa te dua te dua e di ke lind per mua per mua ti oh sa te dua te dua e di ke lind per mua per mua ti 3 her.

DËRGOI: