TEKSTESHQIP

Antigona Sejdiu
Djale Me Çifteli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djale Me Çifteli" kënduar nga Antigona Sejdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.