TEKSTESHQIP

Antigona Sejdiu
Veq Ta Dish
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Ta Dish" kënduar nga Antigona Sejdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.