Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Kadishani - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E kujtoj takimin takimin e pare
e shoh zemren time qe per ty ka qa
prej fillimit ti su binde qe jam lind per ty
se per mua ti u linde e imja dashni

Ref. 2x

Une dhe ti une dhe ti une dhe ti
dy zemra e nje dashni
une dhe ti une dhe ti une dhe ti
si nje shpirt zemer jemi te dy

e tash je me mua je me mua ti
ah sa shum te dua nane e fmive t 'mi
prej fillimit ti su binde qe jam lind per ty
se per mua ti u linde e imja dashni

ref. 2x

une dhe ti une dhe ti une dhe ti
dy zemra e nje dashni
une dhe ti une dhe ti une dhe ti
si nje shpirt zemer jemi te dy


Anton Kadishani - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Anton Kadishani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Kadishani:


Komente 0