Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Antrax - N'club  (Feat. Trent Ova)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/02/2010

2010-02-19T08:18:57+00:00naraa naa naa YEAH oooo
HAJDE ZEMER DRIDHE ME MU ( DRIDHE ME MU )
KACY STAJLLI SO TUT PENGU ( SO TU PENGU )
GHETO STAJLLO O QETU ME MU ( QETU ME MU
EDHE UNE VI E ME TRANU ( ME T'TRANU )

REF :

qikat na vin kur jena en club
e bojna nxeht kur jena en club
diskotekat na ftojn per mramje se kta e din qe e kallmi en club

e thuju zemer qe une jom hot
thuju balav qe na jena en top
nket qimnane kejt e din kush jan tpart maje nmen qe na e kallmi en club

INSECT : 1

mas pari ulu zemer edhe merre pijen
sdyti a mkallxon shoqet e tua a qijen
streti ta kallxoj shpijen aty ku jem vet
i papam pasha ty pe she vet mos um vet

sa vjet une i bona se mosha nuk ka rendsi
un e di qe kur vi veq at her ja nis mu zi
nalu nisja me vlu e piju dej sa tbohesh rroT
un e di qe e ki shpellen ku muj temin me kullot

zemer dridhe ma knena se nuk jom veq reper
producent mai fort se aj,le se trren ky beter
hajde nterr me antraxin se je tu mu pershtat
e ki vijen e trupit taman per mu sexirat

ouh sa e nxeht si konga bone nxeht
po sonte jemi 3she me bo punen sa ma leht
ja lo rradhen shokit kacit a bujarit
qikat si ti endrojn me mu hyp nguxh tkarit

REF :

qikat na vin kur jena en club
e bojna nxeht kur jena en club
diskotekat na ftojn per mramje se kta e din qe e kallmi en club

e thuju zemer qe une jom hot
thuju balav qe na jena en top
nket qimnane kejt e din kush jan tpart maje nmen qe na e kallmi en club


Ky tekst u dërgua nga Bexho94
Më Shumë Këngë Nga Antrax:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet