Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antrax - Po Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref. (Insect)

Po du met prek neper cullak
te une a po vjen
veq ty pot kom marak
kallxo me mu a kcen

Per ty un jom n refren,
Sa here qe ti m thrret
E kur jom n'Cluuuuub,
Emrin tem e bertet

INSECT

Zemer dridhe dridhe
Guhen tonde tash ti ngoj tem sille sille
Se qashtuu uum pelqen

Barin Pshtille pshtille
dhe smokite ti me neve neve
e bashk let nai then

Ti e din qe ti per muu vlen shum mke qmontu
a thu a mke mohu me stil tonin mke mtranu

diqka mu ka kujtu
ateher kur mu ke gju
zemer a po vjen
trupat mi bashku

ref. (Insect) 2x.

Po du met prek neper cullak
te une a po vjen
veq ty pot kom marak
kallxo me mu a kcen

Per ty un jom n refren,
Sa here qe ti m thrret
E kur jom n'Cluuuuub,
Emrin tem e bertet

Kacy Style

Baby face e din qe jom vet
se po du me pas sonte me ty krejt perfekt
a ma jep ti tonden une ta jap temin
Shkojna ma von n kerr edhe e bojna senin

Bismilet Bashk nkrevet
thirri shoqet tua e mamin mos e vet
o lady me bass bertit ANTRAX
krejt shoqet mbledhi me ANTRAX boni bashke(me antrax boni bashke 4x)..
(bashke..bashke..bashke)

Ref.(Insect) 3x

Po du met prek neper cullak
te une a po vjen
veq ty pot kom marak
kallxo me mu a kcen

Per ty un jom n refren,
Sa here qe ti m thrret
E kur jom n'Cluuuuub,
Emrin tem e bertet


Ky tekst u dërgua nga Pro'g


Nuk kemi video për këtë këngë.


Antrax
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/03/2010


Antrax - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Antrax.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antrax:


Komente 1