TEKSTESHQIP

Antre
Ekziston
Lyrics

Mos me kerko e dashur,gjera qe jetojne vec ne endra
mjaftohu me ate se ekziston,jeto caste te embla

Ref:
Ekziston,per nje cast era fryn dhe ti shkon ne nje enderr tjeter, se kupton se le pas po njesoj kete bot,mallkim i vjeter
ekziston, si femij dashuron por gjithnje,asgje nuk mbetet,kshtu mbaron dhe kjo jet qe fillon duke qare si hiri tretet.

Mos u trishto e dashur,se keshtuu eshte stisur jeta,me monologje naten e kaloj,sa vret e verteta.

Ref:
Ekziston,per nje cast era fryn dhe ti shkon ne nje enderr tjeter, se kupton se le pas po njesoj kete bot,mallkim i vjeter.
ekziston, si femij dashuron por gjithnje,asgje nuk mbetet,kshtu mbaron dhe kjo jet qe fillon duke qare si hiri tretet.(2x)

DËRGOI: