TEKSTESHQIP

Antre
Kolazh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh" kënduar nga Antre.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Prill 2012, Antre publikon videoklipin "Kolazh".