Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Dervishi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Anxhelina Dervishi është poete. Shpresoj qe nje dite te dali nje liber me poezi me te njejtin titull!
Ulerimat ne Erresire = (Domethenia e kesaj metafore)=> Te gjith ne shpesh here kur jemi te merzitur rrime te mbyllure ndihemi vetem kemi frike te shprehim disa gjera ateher cdo gje na duket e zeze pa rruge dalje ja pse erresires (ulerimat ne)=> ne kur jemi ne kto momente kaq te zeza ne jeten tone duam te flasim te urrlasim cfare mendojme por nuk mundemi ose nuk na dalin ato fjale sepse na duket sikur i bllokon dicka ne fyt dhe ndjenjat rriten vetmia shtohet te ben te ndihesh e humbur , e vetme ne kete bot kaq te madhe dhe larg gjith njerzve qe do .
Me respekt A.D

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

3

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet