A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • APG
  • Po Dridhet Toka

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

APG - Po Dridhet Toka


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

(0) 🆕

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Dridhet Toka" kënduar nga APG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018