A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • APG
  • Kjo Jete Vazhdon

Live Video

Video Link

APG - Kjo Jete Vazhdon  (Feat. Fatjon)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Participating in

Top Fest 2



It's a long time that we try finding the lyrics to "Kjo Jete Vazhdon" sung by APG.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from APG attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018