Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arba-G
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Qershor 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Arba-G është këngëtar. Arbenit Zuka [Arba-G] merret me muzik qe nga mosha 13 vjeqare. Kenga e pare e ti e njohur titullohet "Kur Nihet Zoni" bashkpunim me ri2er por me nofken Da Freak. Per here te par merr pjes ne koncert ne Fush Kosov me 2o.11.2oo9 me kangen 'kur nihet zoni'. Arbenit Zuka [Arba-G] ka thene se muzika do jet gjithmon nje e ardhme e tij.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  arbbennitt  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet