TEKSTESHQIP

Arben Dema
Në Krejt Shkodrën Ty Të Kërkova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Krejt Shkodrën Ty Të Kërkova" kënduar nga Arben Dema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.