Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Dreshaj
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Tetor 1982
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  347

Arben Dreshaj është shkrimtar i njohur. Në vitin 2006 ka përfunduar studimet në Universitetin e Prishtinës, Fakulteti Juridik. Në vitin 2009, ka përfunduar studimet në programin master.

Publikimet/Botimet
- 2010: “Roli dhe rëndësia e institucioneve korrektuese në risocializimin e personave të dënuar”;
- Disa pune profesionale/shkencore;
- 2014: “Mesazh”-tregime;
- 2016: “Dhurata për Ty- A Gift for You” – Aforizma (shqip dhe anglisht);

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

2


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet