A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Lotët

Lotët nuk janë pika që rrjedhin nga strehët
Nuk vijnë nga qielli i mbushur me re
Burimi i tyre është me i gjer se aq
Shtrati i tyre shtrihet në fytyrë
Aty ku fillon e mbaron njeriu.

- poem written by Arben Dreshaj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  42

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019