Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Duro - Vogelushja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prane lumit te kulluar
Ku shetisnim nete dy
Buzet puthnim duke kenduar
Naten vone me qiri
X2

Ref

Po ku je vogelushja ime
Te kerkoj me lot ne sy
Kur qan ti qan zemra ime
Ti pa mua e une pa ty
X2

Po nje dite ti u largove
Pa me thene asnje fjale
Dashurin ton e mohove
Ike ike pa u ndal
X2

Ref

Po ku je vogelushja ime
Te kerkoj me lot ne sy
Kur qan ti qan zemra ime
Ti pa mua e une pa ty.
X2

Ky tekst u dërgua nga Land SinaPublikimi: 31/05/2019


Më Shumë Këngë Nga Arben Duro:


Komente 0


Arben Duro - Vogelushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vogelushja".
3. Video është e këngës "Vogelushja", por nuk këndohet nga Arben Duro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.