Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Gashi - Filloj Dasma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush po qet alti pa nal ka u kall kja mahall po qell baba krejt po kallet u nis dasma gzimit snalet mir po knojn motrat me bijat mir po luj djalt vllaznijat veq po shkon tuj rrit shyretit se kan mar nuse per qefit po shkojn nanes lot prej gzimit shkon perpjet flaka the timi kerset pushka dridhet mali veq per gzim jo per inati.
paskan shku nusen me mar miku para paska dal bjen tupani qiftelija per hajr mik koft mixhasija per hajr koft mixhasija kam u qu babsotnia krisi pushka nan per gzimit krejt mahalles naj dul timit *2


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Arben Gashi
Publikimi: 02/07/2010


Arben Gashi - Filloj Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filloj Dasma".
3. Video është e këngës "Filloj Dasma", por nuk këndohet nga Arben Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arben Gashi:


Komente 0