Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Jorgji - Kolazh Jugu Nr 1  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/04/2013

2013-04-19T14:46:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Jugu Nr 1" kënduar nga Arben Jorgji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Jorgji i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Jorgji:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet