Live Video

Arben Sadiku - Thuaj Se Të Dua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/02/2010

2010-02-15T20:53:14

Këngë e albumit:

"Me Mysafirë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thuaj Se Të Dua" kënduar nga Arben Sadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Sadiku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin