Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arben Sinanaj - Te Dashuroj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2014

2014-01-30T14:03:40Shkova n'mengjes me mush uje
mendjen e kam tek ti
pse po me rrin e deshperume
une me ty rashe n'dashni...
pse po me rrin e deshperume
une me ty rashe n'dashni

Ref 2x
Te dashuroj, te dashuroj
une me kaq malle, me kaq malle
per ty mendoj, per ty mendoj
per ty po qaj...
la la la la la la
la la la la la la

A i mban mend ato shetitje
kur dilnim ne te dy

perse me le dhe me ike
une me ty rashe n'dashni (2x)

Ref 2x

Ref2x
la la la la la
la la la la la


Më Shumë Këngë Nga Arben Sinanaj: