Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbenita Gashi - Tumankuqe (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tuman kuqe
Te shtepia me derrasa ma ban me sy
tuman kuqe moj belholl
te shtepia me derrasa
ma ban me sy
tuman kuqe moj belholl
ma ban me sy ma ban me dor ( dy her)
tuman kuqe moj belholl
tuman kuqe moj belholl
te shtepia me derrasa
ma ban me sy ma ban me dor
tuman kuqr moj belholl
tuman kuqe moj belholl
Tuman kuqe moj belholl
ma ban me sy ma ban me dor (2 her )
ma ban me sy ma ban me dor
te pret djali ne oborr (2 her)
Arbenita Gashi
Publikimi: 22/05/2022
Produksioni: Hekuran Krasniqi
Klarinete: Ridvan Saqipi


Arbenita Gashi - Tumankuqe (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tumankuqe (Remix)".
3. Video është e këngës "Tumankuqe (Remix)", por nuk këndohet nga Arbenita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbenita Gashi:


Komente 0