Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - Njeriu I Humbur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Flas me veten,por se kuptoj
mos jam cmendur fare,mos jam cmendur
ne mes te rrugës nuk di ka te shkoj
mos jam cmendur fare,mos jam cmendur
natën rri zgjuar,ditën mendoj
mos jam cmendur fare,mos jam cmendur

ref:prandaj ju qe me kuptoni,ju lutem me ndihmoni
nuk di çka bëj,nuk di ka te shkoj
kam mbetur ne errësirë,ne mes te rrugës i shtrire
ma zgjatni doren dhe me ndihmoni.
nuk di çka bëj,nuk di çka mendoj,
nuk di ka te shkoj,çka veproj
me ndihmoni,uououo
nuk di çka bëj,nuk di çka mendoj,
nuk di ka te shkoj,çka veproj
me ndihmoni,uououo
nga ky tmerr me clironi


Arber Elezi - Njeriu I Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeriu I Humbur".
3. Video është e këngës "Njeriu I Humbur", por nuk këndohet nga Arber Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0