Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - Pa Lamtumire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


menduam se ishte me mir
ne u ndam pa thën lamtumir
veq loti yt bënte drite
at nat ku shpresa jon u fik
ne mua diqka u thy
ne fytyren tende kur buzeqeshja u ngri
lotova sikur fëmi
kur kuptova se mbeta un pa ty

Ref:
dua te jem me ty
pa ty nuk mund nuk mund te rri
zëri i saj mkujton kët melodi
ajo shkoj kur un smund ta harroj(2x)

thon se koha plagët shëron
kjo thënje mua nuk me ngushllon
kur portretin tend e shikoj
syt e ty i shoh si lotojn
ishte nje deshir nje premtim
ishte nje puthje e zjarrt pa perqafim
ishte nje nat aj takim
kur ne syrin tend pash lotin tim

Ref:
dua te jem me ty
pa ty nuk mund nuk mund te rri
zeri i saj mkujton ket melodi
ajo shkoj kur un smund ta harroj(3x)


Ky tekst u dërgua nga  dorarTT

Arber Elezi - Pa Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Lamtumire".
3. Video është e këngës "Pa Lamtumire", por nuk këndohet nga Arber Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0