A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Arber Elezi - Me Mungon


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Pse?"


zgjohem në mëngjez por prap është njejt
ty nuk të kam pran ke shkuar diku larg
ndezi një cigare dhe mendoj për ty me shpres se prap do të më kthehesh
do të më kthehesh ti

asyet nuk shëndrisin
as dielli nuk rrezon
edhe hëna është e errët
kur ty nuk të kam nuk të kam pran
sikur të kisha mundësin
ta ktheja kohën përsëri
do te bëja gjithqka
vetëm të jem të jem me ty (3x)


Lyrics submited by  dorarTTKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019