Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Elezi - Heshtja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

As nje fajl nuk e trgon zjrrin qe per ty e ndjej
dua te flas por diqka me thot heshtja flet vet

hej rri me mua e lus naten te zgjas me shum
dua t`jet kjo nate pafund veq te jem pran teje un
jo mos me thuaj se me don me shum se un
heshtja ime flet me shum te dua por ti je ne gjum

rrezja diellit ne fytyren e saj merr shkelqim
ajo flen e un heshtas si flas pa pushim

hej rri me mua e lus naten te zgjas me shum
dua t`jet kjo nate pafund veq te jem pran teje un
jo mos me thuaj se me don me shum se un
heshtja ime flet me shum
KUR FLET ZEMRA NUK FLAS ME UNE

hej rri me mua...


Ky tekst u dërgua nga Blerta

Arbër Elezi - Heshtja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heshtja".
3. Video është e këngës "Heshtja", por nuk këndohet nga Arbër Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0