Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Elezi - Çlirimtarët E (Pa) Harruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ku jam unë e ju ku jeni
ku kam mbetur a s´ shihni
pse askush nuk më pyet mua
pse jam keshtu

Shum shpejt na harruat
për kë ata jetën e flijuan
po për ju që te hani e të pini
neve mos t´na dini

Ju luftoni për karrigë
unë i hum gjithë shokët e mi
Ju lutem na kujtoni
e mos na harroni

Ju luftoni për karrigë
e mua kjo ngadal po më mbyt
Ju lutem na kujtoni
e mos na harroni
emos na harroni

Ju luftoni për karrigë
unë i hum gjithë shokët e mi
Ju lutem na kujtoni
e mos na harroni

Ju luftoni për karrigë
e mua kjo ngadal po më mbyt
Ju lutem na kujtoni
e mos na harroni


Ky tekst u dërgua nga Laurata


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arbër Elezi - Çlirimtarët E (Pa) Harruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çlirimtarët E (Pa) Harruar".
3. Video është e këngës "Çlirimtarët E (Pa) Harruar", por nuk këndohet nga Arbër Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0