Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Kah Te Shkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

gjumi spo me merr nuk e di se ka te shkoj
gjithka tasht u be terr nuk e di se qka te bej
telefonin ndore nuk e di tasht kend ta thrras
e vetem qe sa ore nuk kam me kend te flas!

refrain: nuk po muj me dal as nuk po muj me nejt nuk e di qka kam nuk po muj me flejt nuk po muj me dal as spo muj me bo sen sot spom nxihet vendi vend!

dita shume e gjat une mbeta ne shtepi nuk paskem pas nafak me dal veq une e ti
neser prap si sot une prap nuk kam ide ton dita kalon kot e njejt sikur dje

refrain: nuk po muj me dal as nuk po muj me nejt nuk e di qka kam nuk po muj me flejt nuk po muj me dal as spo muj me bo sen sot spom nxihet vendi vend! 6x


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arberie Beqiri - Kah Te Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Te Shkoj".
3. Video është e këngës "Kah Te Shkoj", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0