Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Jo Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa e lumtur une jam asgje nuk me mungon...te gjitha tash i kam SYRI IM MA NUK LOTON!!
Tlutem largohu tash tlutem mos me shiko...u xheta dhe te lash hajt djalo ti vazhdo.... 2x

Jo zemer mos ta nin per mua mos mendo...te gjith tash ma e din ky shpirti nuk te DON!! 2x

E kaluar e harruar harroje ma ket EMER prej teje asgje zdua tlutem mos me thirr ma ZEMER...
tlutem largohu tash tlutem mos me shiko... u xheta dhe te lash hajt djalo ti vazhdo... 2x

Jo zemer mos ta nin per mua mos mendo...te gjith tash ma e din ky shpirti nuk te DON!! x3


Ky tekst u dërgua nga Emy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arberie Beqiri - Jo Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Zemer".
3. Video është e këngës "Jo Zemer", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0