Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Hajde Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

(2)her:Oooooo kjo nat kshu po fillon
oooooo pa ty koha skalon

(2)her: sa ma shpejt kshu hajde me mu hajde djalo hajde knejna
e din qka du vetem me lu hajde djalo hajde kcejna

(ref.) hajde hajde mos rri vet se mat mir nuk ki me xhet
hajde hajde nrethin ton numer 1 jom per qithmon

(2)her:Oooooo kjo nat kshu po fillon
oooooo po ty koha skalon

(2)her:hajde luni mos shuni dridhet vendi dridhet toka prejt qiteti deri ke katundi let na deqon gjith bota...


Ky tekst u dërgua nga Zumy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arberie Beqiri - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0