Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Duro Nene Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mbyllur jam ne dhom
nena me mungon
dielli nuk po nxeh
as hena spo ndriqon
E Mbyllur jam ne sob
Me ndihmo mua zot
kam shum mall ne zemer
Nga syri mpikon lot

2x ||Do te kthehem duro nane
Se jam Mbushur plot me mall
te lash n'vetmi
me fal oh nene
t'lutem ma ben hallall || 2x

Duro nene edhe pak
shpejt un do te vi
syt e mi lotojn
Jam mbushur merzi

Duro nene edhe pak
T'lutem te kesh durim
Dua t'kthehem sa me shpejt
)).........((

2x ||Do te kthehem duro nane
Se jam Mbushur plot me mall
te lash n'vetmi
me fal oh nene
t'lutem ma ben hallall || 2x

2x ||Do te kthehem duro nane
Se jam Mbushur plot me mall
te lash n'vetmi
me fal oh nene
t'lutem ma ben hallall || 2x


Ky tekst u dërgua nga Arden Qunaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arberie Beqiri - Duro Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Nene".
3. Video është e këngës "Duro Nene", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0