Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Deri N'vdekje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kush jam une ti e din zerin time e ke ndegju
nese kerkon argetim hajde zemer ti me mu 2x

ha hajde e kallim na vendin e ngjallim na jena te part kete send e din krejt shqiptart 2x

refrain: deri nvdekje gjak shqiptari trunin dukat shpirtin e arit deri nvdekje besim te plot
kurr me te fort ska me pas kjo bote! 2x

ha hajde......8x

e di mire ti qka mendon kur e degjon zerin time gjitha tjerat i harron kjo nate nuk ka perfundim 2x

ha hajde e kallim na vendin e ngjallim na jena te part kete send e din krejt shqiptart 2x

refrain: deri nvdekje gjak shqiptari trunin dukat shpirtin e arit deri nvdekje besim tplot
kurr me te fort ska me pas kjo bote!


Ky tekst u dërgua nga  lena

Arberie Beqiri - Deri N'vdekje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri N'vdekje".
3. Video është e këngës "Deri N'vdekje", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0