Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Dashuria Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sonte ne mengjes pa ty u zgjova, me mua je afer kur u mashtrova,
ende po te pres a thua vjen??
ne vendin ku me le aty me gjen.

Ende kam mall,
ende syri loton,
ende zemra ima ty te takon /X2

Te lutem mos thuj JO se kjo zemer do te vdes,
me shekuj me jetu vetem ty do te pres /X2

Dashuria vjeter ende po jeton
n'zemren time tjeter jo nuk ekziston,
ajo dashuri e vjeter ne shpirt me ka mbet dua ta kem pran
dashurin e vertet /X2

Eja po te lutem fshije lotin tim, dashurin e vjeter mbaje ne kujtim..
Eja dhe nje here kam deshire qe te shoh..
Dashurin e vjeter kurr mos e harro..

Ende kam mall,
ende syri loton,
ende zemra ima ty te takon /X2

Te lutem mos thuj JO se kjo zemer do te vdes,
me shekuj me jetu vetem ty do te pres /X2

Dashuria vjeter ende po jeton
n'zemren time tjeter jo nuk ekziston,
ajo dashuri e vjeter ne shpirt me ka mbet dua ta kem pran dashurin e vertet /X4


Ky tekst u dërgua nga Jona (3

Arberie Beqiri - Dashuria Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Vjeter".
3. Video është e këngës "Dashuria Vjeter", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0