TEKSTESHQIP

Arberie Beqiri
Luj Me Mua
Lyrics

ohohoho

verse 1: 2x:
dua te tregoj kjo nuk eshte loje
dashurin ta fala sepse te besoje
kur jam afer teje veten mire e ndjej
nje deshir e kam me ty te kercej

hajde luj luj mos pusho te dua dhe me do
durt nalt tasht mos harro me mua kendo
luj luj baby sonte luj me mua asgje nuk dua
vetem buzet e tua

refrain: 3x
luj me mua kur te them hajde luj o shpirti jem
per ty e boj gjdo sene te gjith i la pa mend
mos prit me te than dy here eja te lutem dhe me mer me ty do te jem perhere afrohu dhe nje here

verse 2: 2x:
luj shpirti jem mos rri ne mendime deri sa te jetoj je ne zemren time per mu je i pari tjeter jo nuk dua luj shpirti jem luj sonte me mua

hajde luj luj mos pusho te dua dhe me do
durt nalt tasht mos harro me mua kendo
luj luj baby sonte luj me mua asgje nuk dua
vetem buzet e tua

refrain: 3x
luj me mua kur te them hajde luj o shpirti jem
per ty e boj gjdo sene te gjith i la pa mend
mos prit me te than dy here eja te lutem dhe me mer me ty do te jem perhere afrohu dhe nje here

DËRGOI: