Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nori - Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtor".
3. Video është e këngës "Fajtor", por nuk këndohet nga Nori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Nori - Fajtor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Arbnor Dibrani

Komente

Asnjë Koment

20/02/2021

2021-02-20T17:00:17+00:00

"Fajtor" është një këngë e re nga Nori.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Teksti: Arbnor Dibrani
Produksioni: Detox Studio
Mix/Master: Detox Studio
Orkestrimi: Detox Studio
Video Produksioni: 3Dz1 Production


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Henri - Fajtor

Sado pak
Mundesh te me duash sado pak
Po merr hak
Se vetem ty te du, dhe jam mundu,
me t’dhon gjithcka une
Ti
Qe vetem me lendon
Jo nuk pres pret teje
Dashnin te ma kthesh tiii
Qe jo si meriton
Fjalet qe nga shpirti jan thon

REF. 2x:
Te lutem mos me mbaj
Ti peng jo mos me mbaj
Fajtor pa patur faj
Faaaaj
Nga mua largohuu
Uuuu eee

Ti
Qe vetem me lendon
Jo nuk pres pret teje
Dashnin te ma kthesh tiii
Qe jo si meriton
Fjalet qe nga shpirti jan thon

REF. 2x:
Te lutem mos me mbaj
Ti peng jo mos me mbaj
Fajtor pa patur faj
Faaaaj
Nga mua largohuu
Uuuu eee

Dona Spahiu - Fajtor

Kisha veq një faj
Se të deshta shum
Gabim ishte lidha jetën
Me një të martum

Ta dish të vertëten
Ti ke hy n'gjynah
Me nje gur te vetem
Dy zemra ke vra

Fajtor je veq ti
Ajo nuk ka faj
Me nje gur te vetem
Dy zemra ke vra

Prandaj mos me thuaj
Se te drejt me qa
Me mir eshte te vuaj
Me mir eshte me u nda

Kuroren per tjetren
Prentimet per mu
Jo nuk eshte kjo bota
Qe mkishe premtu

Sot i kam dhan fund
Lerm nga ty po shkoj
Jeten qe ma vrave
Pa ty ta jetoj

Ta dish të vertëten
Ti ke hy n'gjynah
Me nje gur te vetem
Dy zemra ke vra

Fajtor je veq ti
Ajo nuk ka faj
Me nje gur te vetem
Dy zemra ke vra

Prandaj mos me thuaj
Se te drejt me qa
Me mir eshte te vuaj
Me mir eshte me u nda

Kuroren per tjetren
Prentimet per mu
Jo nuk eshte kjo bota
Qe mkishe premtu

Prandaj mos me thuaj
Se te drejt me qa
Me mir eshte te vuaj
Me mir eshte me u nda

aaaa Kuroren per tjetren
Prentimet per mu
Jo nuk eshte kjo bota
Qe mkishe premtu

Jo nuk eshte kjo bota
Qe mkishe premtu
Komente mbi këtë këngë