A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arboni
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Arboni është produksion dhe video produksion shumë i njohur. Arboni është një tjetër produksion nga Gjilani i cili merret me realizimin e videove dhe është gjithashtu studio rregjistrimi. Kanë bashkpunuar me disa këngërë si Genta Ismajli, por edhe me këngëtarë të tjerë.

Në vitin 2013, Produksioni Arboni publikojnë albumin "Ku Ma Ke".

Në vitin 2014, Produksioni Arboni publikojnë albumin "Nuk Rrezikon".

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Per Sevda E Dashni".

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "E Ka Zemen Si Dukat".

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Këngë Dasmash 2015".

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Extra Tallava 2015".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Oda Folkliorike".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Kenge Dasmash 2016".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Extra Tallava 2016".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Per Dasmat Tona".

Në vitin 2018, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Vet Me The Te Dua".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019