Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adriana Rama - Pse Je Xheloz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Je Xheloz".
3. Video është e këngës "Pse Je Xheloz", por nuk këndohet nga Adriana Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adriana Rama - Pse Je Xheloz  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

04/04/2009

2009-04-04T10:19:20+00:00dita esht e bukur kur jam veq me ty....
je i disponuar e mi puth 2 sy
thuaj lumurin e ne vet kam nje frik mos ta humbim shpirtin romantik

nganje her terrohet dita na shemetohet e xhelozija si reja na afrohet,xhuan dashurin nese luan me lirin, xhelozija zemer kur na nxin

ti ke 2 ngjyr ti ke 2 fetyra njeri esht e omel si dita kur esht roz e kur te vjen e 2 mu ajo e ndyta kur ne prang u mbyta pse je aq xheloz..

dit esht e bukur kur jam veq me tyy..kur kuptohem pajtohem ne 2 perqafimin tend dielli kur me zgjon ti je mbreti i buzqeshjes ton..


Ky tekst u dërgua nga Turijan Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Ardiana Rama:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet