Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Rama - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ndoshta ti ruges do ta kuptosh
se sa shum te kam dasht
por tani haroje tash u kry krejt u kru
ndoshta do kerkosh rug dalje por nuk ka ka vetem hakmarje hakmarja mu ka shkru nzemran tem per 1 ndjal qe sewm ka pelqen qe krevat spitalit po flene tash runu krejt qe me mu keni pun po ju gjen si ai tjetri qe krevat spitalit po flen kjo iishte veq 1 prezantim per filim


Ky tekst u dërgua nga Zana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adriana Rama - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Adriana Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Rama:


Komente 0