Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardita Rashiti - Adem Jashari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o adem jashari
trim i madh i vendit ton
luftëtar i madh
i ndershëm dhe mjekrrosh

adem jashari
na ndihmoi të luftojm
nëse i ndjekim
urdhrat e tij ne gjithmon
dot fitojn (2x)

disa vjet me par
erdh në vendin ton
dita e vdekjes se adem jasharit
gjithve na piklloi

adem jashari
na ndihmoi të luftojm
nëse i ndjekim
urdhrat e tij ne gjithmon
dot fitojm (2x)


Ky tekst u dërgua nga  besarta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardita Rashiti - Adem Jashari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adem Jashari".
3. Video është e këngës "Adem Jashari", por nuk këndohet nga Ardita Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0