Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ardita - Pa Asnje Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2012

2012-03-31T01:33:50

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Nje lot ra,
Nga syri im ne syrin tend lotoj...
Nje fjale u tha,
Dhe aty gjithcka per ne mbaroj...

Sa me mungon,
Mendoja se per mua je gjithcka...
E lumtur dje,e hidheruar sot
Nje enderr ,qe s`jetuam dot...
REF:
Ku kam shkelur me ty,Sa kujtime me ty...
Por ike ti, le zemren ne vetmi
Sa kam qeshur me ty,sa po qajme sot te dy
Jo ti mos qaj,nje ndarje pa asnje faj...
PA ASNJE FAJ .....

Kur enderroj,
Fryma jote di si te me ngroh...
Jo,s`eshte e vertete,
Krejt e kunderta ne fakt po ndodh...

Sa me mungon,
Mendoja se per ty isha gjithcka...
E lumtur dje,e hidheruar sot
Nje enderr ,qe s`jetuam dot...
REF:
Ku kam shkelur me ty,Sa kujtime me ty...
Por ike ti, le zemren ne vetmi
Sa kam qeshur me ty,sa po qajme sot te d y
Jo ti mos qaj,nje ndarje pa asnje faj...
PA ASNJE FAJ .....


Më Shumë Këngë Nga Ardita Tusha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet